SIENINIAI

Sieniniai kondicionieriai yra vieni populiariausių dėl universalumo, plataus galingumo diapazono bei kitų papildomų savybių, kurios leidžia šiuos kondicionierius pritaikyti daugelyje patalpų. Keletas pagrindinių šių kondicionierių privalumų, tai platus asortimentas, žemas triukšmo lygis ir sąlyginai nedidelė kaina. Dėl šių priežasčių, sieniniai kondicionieriai neretai montuojami nedidelėse patalpose: bute, parduotuvėje ar biure.

Ši kondicionierių rūšis susidaro iš dviejų blokų: vidinio ir išorinio. Vidinis kondicionieriaus vienetas montuojamas ant sienos, o išorinis – patalpos išorėje (ant stogo, ant išorinės patalpos sienos, balkone ir kt.). Sieniniai kondicionieriai neretai pasižymi šaldymo, šildymo, filtravimo, sausinimo ir vėdinimo funkcijomis. Nuotolinio valdymo pultelis leidžia kontroliuoti temperatūrą, veikimo laiką, pasirinkti norimą rėžimą.

Vidinį bloką sudaro:

ventiliatorius,
garintuvas,
filtrai,
valdymo blokas.

Išorinis blokas susideda iš šių dalių:

kondensatoriaus,
kompresoriaus.

Išorinis blokas gali būti montuojamas lauke arba gerai ventiliuojamoje patalpoje. Montavimui neretai naudojamas specialios atramos, kurios leidžia įrenginį tvirtinti prie sienų, stogo, šlaito ar kitoje Jums reikiamoje vietoje.

Esant poreikiui, pas mus galite įsigyti specialių laikiklių su bėgeliais, surenkamų, lubinių, stoginių-šlaitinių ir kt.

Sieniniai Sinclair kondicionieriai - šilumos siurbliai

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai